PRODUCENCI
Tkaniny - ekskluzywne tkaniny ubraniowe
A.Jóźwiak. Tkaniny, hurtownia tkanin, tkaniny ubraniowe, tkaniny garniturowe. Moda męska. Garnitury, marynarki, spodnie, wełna, wiskoza, bawełna. Poznań. Zapraszamy !
http://www.ajozwiak.com
Garnitury i marynarki męskie, kurtki zimowe, eleganckie płaszcze, moda męska - Producent garniturów, płaszczy i kurtek - Ortel
Jako producent garniturów, płaszczy i kurtek oferujemy najwyższej jakości produkty. Nasza moda męska to męskie garnitury, eleganckie płaszcze czy kurtki lub marynarki, które cieszą się uznaniem wśród odbiorców. Zapraszamy do współpracy!
http://www.ortel.pl
Płaszcze i kurtki męskie - SABAK - płaszcze męskie, kurtki męskie, odzież męska
Firma SABAK specjalizuje się w projektowaniu i produkcji męskich okryć wierzchnich, kurtek i płaszczy. Dzięki własnym i oryginalnym projektom firma uzyskała swoją rozpoznawalną markę SABAK. Produkty nią sygnowane z powodzeniem sprzedawane są w prestiżowych salonach mody męskiej.
http://www.sabak.pl
Lassar - wizytowa odzież męska - producent eleganckich garniturów i marynarek dla mężczyzn
Lassar S.C. - producent wizytowej odzieży dla mężczyzn: eleganckie garnitury, marynarki i spodnie. Prowadzimy sprzedaż na terenie całego kraju i Europy. Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych i indywidualnych.
http://www.lassar.pl
Martis - Przędze, przędza, przedze poliamidowe, poliestrowe, elastomerowe, bawełniane i inne, przędza
W ofercie firmy wysokiej jakości przędze do wyrobu różnego rodzaju tkanin i dzianin (elastan, poliester, lycra, stretch, modal...) w tym: przędza oplatana, poliamidowa, przędza sczepiana, przędze bawełniane i elastomerowe.
http://www.martis.net.pl
Przędza, przędze dziewiarskie - Makpol
MAKPOL - Posiadamy największą na Polskim rynku ofertę przędz reguralnych i fantazyjnych. Oferujemy przędze dziewiarskie (przędza) różnych kolorów oraz surowców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.makpol.pl
Przędza kolorowa, poliester, wiskoza, przędze kolorowe
Przędza poliestrowa, wiskozowa, acetatowa, przędze fantazyjne z włókien ciągłych i ciętych - dystrybucja. Produkcja tkanin, dzianin i dodatków krawieckich. Gwarantowana jakość. Bistor. Przedze kolorowe. Navi, legs.
http://www.mado.pl
legs.com.pl - W Polsce produkujemy przędze poliamidowe (PA66 i PA6) teksturowane, gładkie i stretch oraz przędze sczepiane i oplatane, gdzie rdzeniem jest elastomer (lycra lub spandex)
JESTEŚMY polską firmą z kapitałem zagranicznym, jednym z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych na bazie własnego magazynu. Zajmujemy się produkcją, importem i dystrybucją przędz naturalnych i syntetycznych. Nasza siedziba znajduje się w sercu Europy. Podczas gdy na początku działalności nasza oferta adresowana była głównie do rodzimych producentów, to po wejściu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku silnie rozwinęliśmy dział eksportu. Obecnie już ok. 30% obrotu firmy pochodzi z eksportu, a nasze przędze docierają do prawie wszystkich krajów Europy.
http://legs.com.pl
Firma Cariz przedstawiciel firmy Linz Textil GmbH.
Dziewiarstwo, przędza, hurtownia przędzy oferuje: przędze poliestrowe , elaspan, przędze poliuretanowe , przędze wiskozowe. Dziewiarstwo, przędza.
http://www.cariz.com.pl
Firma nasza importuje przędze z Turcji, Włoch i Niemiec. Pozwala nam to uzyskać ciągłość dostaw oraz konkurencyjną cenę. Współpracujemy również z krajowymi przędzalniami. Jesteśmy jedynym przedstawicielem przędzalni na terenie Polski Połu
Miło jest nam zaoferować Państwu szeroki wachlarz asortymentu przędz dziewiarskich, fantazyjnych jak i dodatków dziewiarskich.
http://przedza.net.pl
...
...
Plusz - dzianina futerkowa
Dzianina futerkowa - plusz do produkcji pluszaków,
Podszewki dla Tapicerów
Witam, mam do sprzedania około 3000 mb podszewek,mix
Tkanina Poliester
Sprzedam 4500 mb tkaniny poliestrowej o szerokości 150
Tanie Tkaniny Outlet
Tanie Tkaniny Outlet to największy sklep w
Wysyłanie danych, proszę czekać...