PRODUCENCI
Pronet S.C. - Producent Dzianin
Na przestrzeni wielu lat wyspecjalizowaliśmy się w produkcji dzianin poliestrowych i poliamidowych. Oferujemy w ciągłej sprzedaży dzianiny w gramaturach od 25 g/m2 do 140 g/m2 i szerokości od 140 do 180cm. Oprócz dzianin produkowanych w cyklu całorocznym bądź też sezonowym, wykonujemy dzianiny według specyfikacji dostarczonej przez klienta. Produkujemy również dzianiny z wykorzystaniem dostarczonego przez klientów surowca (przędzy).
http://www.pronet-dzianiny.pl
Producent dzianin, Wojtex Dzianiny
Producent dzianin, firma Wojtex Dzianiny wytwarzamy z najlepszych przędz i farbujemy je, w ponad 50 kolorach, barwnikami reaktywnymi gwarantującymi wysoką trwałość kolorów.
http://wojtex.com.pl
Producent :: ANMARTEX :: dzianiny
Oferujemy szeroki asortyment, dzianin wiskozowych, bawełnianych i poliestrowych. Realizujemy zamówienia na specjalne życzenie klienta.
http://www.anmartex.pl
Firma JANWO tkaniny i dzianiny FUTERKOWE
Firma JANWO od ponad dwudziestu lat zaopatruje klientów w wysokiej jakości modne materiały, głównie: futra sztuczne tkaniny i dzianiny FUTERKOWE: imitacje futer naturalnych
http://janwo.com
PPH Opty - producent dzianin, dzianiny, dziewiarnia, dziewiarstwo, dresówka, produkcja dzianin, akademik single, jersey, jednołożysko, dzianiny. dzianiny na zamówienie.
PPH Opty - producent dzianin na odzież sportową i młodzieżową. Produkujemy wszystkie rodzaje dzianin o splotach podstawowych, tj.: single, interloki, splot 1 na 1. Dostosowujemy się do potrzeb klienta.
http://www.optypph.pl
Dzianiny - MIRWAL - Producent dzianin, dzianina, odzież reklamowa, dzianiny bawełniane, dzianiny poliestrowe
Dzianiny Łódź - Dzianiny i odzież reklamowa - producent dzianin i odzieży najwyższej jakości. Dzianiny bawełniane, dzianiny poliestrowe, dzianiny mieszankowe. Odzieży bawełniana, poliestrowa oraz mieszankowa
http://www.mirwal.pl
Firma ANTI Producent dzianin
Firma „ANTI” istnieje na rynku od 1991roku. Produkujemy Wysokiej Jakości Dzianiny. Oferujemy także Polski Produkt Wysokiej Jakości typu Legginsy. Ponad 10-cio letnie doświadczenie pozwoliło nam zostać liderem na polskim rynku.
http://www.anti.pl
PPHU ANNA - Producent Dzianin Łódź, żakardy, dzianiny bawełniane, akrylowe, poliestrowe, dzianiny wiskozowe, reliefy
Firma ANNA produkuje wysokiej jakości dzianiny, zgodnie z najnowszymi trendami mody. Oferujemy reliefy, żakardy akrylowe i wiskozowe. Oferta firmy to również dzianiny wiskozowe, dzianiny poliestrowe, akrylowe, boucle, szynille i polary - Łódź
http://www.annadzianiny.pl
KORA - producent i importer samochodowych tkanin i dzianin. Auto tkaniny, auto dzianiny, auto tekstylia. Tkaniny obiciowe, tkaniny tapicerskie, materiały obiciowe.
Auto-tkaniny KORA. Producent i importer samochodowych tkanin i dzianin. Auto dzianiny, tekstylia samochodowe. Tkaniny obiciowe, szycie pokrowców, tkaniny tapicerskie, materiały tapicerskie, materiały obiciowe, tkaniny samochodowe, szycie pokrowców.
http://www.auto-tkaniny.pl
Polartec® Co noszą nasi najlepsi ludzie
Bliska współpraca z kierownikami programów wojskowych i biur z przemysłu odzieżowego na całym świecie prowadzi do rozwoju różnych innowacyjnych dzianin Polartec®. Dzianiny te dostarczają żołnierzom komfortu i ochrony potrzebnych w zrealizowaniu misji w najbardziej wrogich warunkach środowiskowych na świecie
http://polartec.com
...
...
Producent tekstyliów
Oferta wspołpracy od indyjskiego producenta
Polar szerokość 150cm
Oferujemy Państwu POLAR w gramaturze 270 lub 385 g/m2,
tkaniny online i
Sprzedajemy tkaniny przez sieć sklepów online i
Dzianina drukowana - TWEED
Dzianiny na odzież damską męską drukowana w wzory
Wysyłanie danych, proszę czekać...