PRODUCENCI
Przędza, przędze dziewiarskie - Makpol
MAKPOL - Posiadamy największą na Polskim rynku ofertę przędz reguralnych i fantazyjnych. Oferujemy przędze dziewiarskie (przędza) różnych kolorów oraz surowców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
http://www.makpol.pl
Przędza kolorowa, poliester, wiskoza, przędze kolorowe
Przędza poliestrowa, wiskozowa, acetatowa, przędze fantazyjne z włókien ciągłych i ciętych - dystrybucja. Produkcja tkanin, dzianin i dodatków krawieckich. Gwarantowana jakość. Bistor. Przedze kolorowe. Navi, legs.
http://www.mado.pl
legs.com.pl - W Polsce produkujemy przędze poliamidowe (PA66 i PA6) teksturowane, gładkie i stretch oraz przędze sczepiane i oplatane, gdzie rdzeniem jest elastomer (lycra lub spandex)
JESTEŚMY polską firmą z kapitałem zagranicznym, jednym z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych na bazie własnego magazynu. Zajmujemy się produkcją, importem i dystrybucją przędz naturalnych i syntetycznych. Nasza siedziba znajduje się w sercu Europy. Podczas gdy na początku działalności nasza oferta adresowana była głównie do rodzimych producentów, to po wejściu Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku silnie rozwinęliśmy dział eksportu. Obecnie już ok. 30% obrotu firmy pochodzi z eksportu, a nasze przędze docierają do prawie wszystkich krajów Europy.
http://legs.com.pl
Firma Cariz przedstawiciel firmy Linz Textil GmbH.
Dziewiarstwo, przędza, hurtownia przędzy oferuje: przędze poliestrowe , elaspan, przędze poliuretanowe , przędze wiskozowe. Dziewiarstwo, przędza.
http://www.cariz.com.pl
Firma nasza importuje przędze z Turcji, Włoch i Niemiec. Pozwala nam to uzyskać ciągłość dostaw oraz konkurencyjną cenę. Współpracujemy również z krajowymi przędzalniami. Jesteśmy jedynym przedstawicielem przędzalni na terenie Polski Połu
Miło jest nam zaoferować Państwu szeroki wachlarz asortymentu przędz dziewiarskich, fantazyjnych jak i dodatków dziewiarskich.
http://przedza.net.pl
Przędze, przędza - ALTO
ALTO - przędzalnia, przędza, przędze. Przędze o dowolnym udziale procentowym. Produkujemy przędze bezwrzecionowe zgrzeblone w zakresie masy liniowej od 20 tex do 600 tex:
http://www.alto.info.pl
Europower - import przędzy, dekatyzacja, tkaniny
Firma Europower jest importerem przędzy bawełnianej, akrylowej, wiskozowej i poliestrowej.W swojej ofercie posiadamy wyroby pochodzące z najnowocześniejszych zakładów produkcji przędzy na świecie.
http://eupower.pl
AVERE - przędza polipropylnowa i oplatana / polypropylene and covered yarns
Firma AVERE Sp. z o.o, to wyłączny dystrybutor na Polskę przędz polipropylenowych o nazwie handlowej "Prolen". Istniejemy na rynku włókienniczym już od 1992 r. Naszym celem jest sprostać stale rosnącym wymaganiom rynku, a największą satysfakcją jest dla nas zadowolenie klienta. Dlatego też zawsze śledzimy obowiązujące trendy w modzie i oferujemy bogatą gamę kolorystyczną przędz. W 2005 roku wprowadziliśmy na rynek włókno Prolen Siltex, zawierające jony srebra. Włókno to, użyte do produkcji odzieży czy wyrobów pończoszniczych, zapobiega rozmnażaniu się bakterii i grzybów, zabezpiecza przed powstawianiem nieprzyjemnych zapachów. Od 2010 r. oferujemy naszym klientom innowacyjne, najlżejsze włókno Prolen-Light. Kanalikowy przekrój tego włókna zapewnia doskonałą izolację cieplną, a wykonane z niego produkty są wyjątkowo lekkie. Przędza polipropylenowa Prolen, znalazła zastosowanie w produkcji dzianin okrągłych, w wyrobach bieliźniarskich, sportowych oraz w przemyśle pończoszniczym i medycznym. Dzięki stałej współpracy z instytucjami naukowo-badawczymi mamy dostęp do nowinek technologicznych, a także pewność, że oferujemy Państwu produkt najwyższej jakości.
http://www.avere.pl
Terplast - producent dzianiny
TERPLAST jako potentat w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych wytwarza ponad pięć milionów metrów sznurka dziennie, co daje około 7.500 ton rocznie i posiada w swojej ofercie produkcyjnej ponad 100 rodzajów wyrobów. TERPLAST posiada rozbudowaną sieć dealerów w kraju i zagranicą. Pozwala to na współpracę z odbiorcami niemal z całej Polski. Ponadto 30 % produkcji eksportujemy do wielu Państw naszego kontynentu, głównie do krajów Unii Europejskiej. Spółka wielokrotnie została uhonorowana Certyfikatem Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego nadającego tytuł „Solidnego Partnera” za rzetelność, uczciwość i terminowość w biznesie. Otrzymaliśmy również Certyfikat Programu Gospodarczo-Konsumenckiego „Biała Lista”, nadającego tytuł „Solidna Firma”, za terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenta. Posiadamy również tytuł „Europejska Firma” TERPLAST - to prężnie rozwijająca się firma z tradycjami, która odważnie wkroczyła w dwudziesty pierwszy wiek, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.
http://www.terplast.com.pl
Hurtownia tkanin tapicerskich, tkaniny obiciowe, tkaniny meblowe - ALMITEX - Start
Hurtownia tkanin Almitex. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tkanin tapicerskich. Tkaniny obiciowe, tkaniny meblowe.
http://almitex.com.pl
...
...
Tanie Tkaniny Pabianice
Tkaniny w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Duży
Import ? Export ? Cło ?
wyłącznym i dedykowanym partnerem logistycznym dla
Dzianina na stroje
Posiadam ok 3 ton dzianiny na stroje
Tkaniny Robocze baewłna
W naszej ofercie znajdują się: Tkaniny powlekane
Wysyłanie danych, proszę czekać...