PRODUCENCI - Tkaniny
Kilian oferta na dzianiny i polar
W ofercie firmy KILIAN znajdują się dzianiny wytwarzane z włókien naturalnych – bawełna czesana, merceryzowana, wiskoza jak i z włókien sztucznych. Sztandarowym produktem naszej firmy jest polar produkowany w wielu gramaturach i rodzajach wykończenia oraz trójlaminaty polarowe z membranami tzw. softshelle.
http://www.kilian.pl
KOPANIA Producent Dzianin
Produkujemy wysokiej jakości dzianiny, zgodnie z najnowszymi trendami mody. Pracujemy na sterowanych komputerowo maszynach jedno i dwułożyskowych ....
http://www.kopania.com.pl
Pronet S.C. - Producent Dzianin
Na przestrzeni wielu lat wyspecjalizowaliśmy się w produkcji dzianin poliestrowych i poliamidowych. Oferujemy w ciągłej sprzedaży dzianiny w gramaturach od 25 g/m2 do 140 g/m2 i szerokości od 140 do 180cm. Oprócz dzianin produkowanych w cyklu całorocznym bądź też sezonowym, wykonujemy dzianiny według specyfikacji dostarczonej przez klienta. Produkujemy również dzianiny z wykorzystaniem dostarczonego przez klientów surowca (przędzy).
http://www.pronet-dzianiny.pl
Producent dzianin, Wojtex Dzianiny
Producent dzianin, firma Wojtex Dzianiny wytwarzamy z najlepszych przędz i farbujemy je, w ponad 50 kolorach, barwnikami reaktywnymi gwarantującymi wysoką trwałość kolorów.
http://wojtex.com.pl
KORA - producent i importer samochodowych tkanin i dzianin. Auto tkaniny, auto dzianiny, auto tekstylia. Tkaniny obiciowe, tkaniny tapicerskie, materiały obiciowe.
Auto-tkaniny KORA. Producent i importer samochodowych tkanin i dzianin. Auto dzianiny, tekstylia samochodowe. Tkaniny obiciowe, szycie pokrowców, tkaniny tapicerskie, materiały tapicerskie, materiały obiciowe, tkaniny samochodowe, szycie pokrowców.
http://www.auto-tkaniny.pl
DENIM grupa tkanin przeznaczona do produkcji odzieży
BAWEŁNA grupa tkanin przeznaczona do produkcji odzieży typu sportswear i casual. W ofercie posiadamy tkaniny o składzie: 100% bawełny, 98% bawełny 2% lycry lub elastanu.
http://quger.pl
Polimex.net - tkaniny i dodatki krawieckie
Firma POLIMEX.NET jest największym w Europie dystrybutorem dodatków krawieckich i tkanin, proponuje najbogatszą w Polsce ofertę surowców do produkcji odzieży, wyrobów kaletniczych i innych branż przemysłu włókienniczego. Posiadamy w sprzedaży kilkadziesiąt tysięcy produktów w kilkuset kolorach, w tym tkaniny, włókniny, dzianiny, podszewki, nici, zamki błyskawiczne itp.
http://www.polimex.net
Zakłady Przemysłu Wełnianego TOMTEX S.A.
Tkaniny płaszczowe, ubraniowe, sukienkowe, kostiumowe. Textures overcoats, suits, dresses and women-suits. Mäntel Bekleidungs und Kostümgewebe.
http://www.tomtex.com.pl
PATIAN
Firma \"Patian\" - hurtownia tkanin od 2006 roku zajmuje się bezpośrednim importem tkanin pochodzących z produkcji europejskiej. Sprowadzamy tkaniny stokowe zarówno w pierwszym jak i drugim gatunku. Naszymi Klientami są hurtownie, sklepy oraz producenci odzieży z całej Polski. W ofercie posiadamy tkaniny podbiciowe do produkcji mebli tapicerowanych oraz produkcji materacy, bawełny, jeans, sztruks, tkaniny surowe itp. Niebawem poszerzymy swoją ofertę skierowaną do producentów mebli o wigofil, który będzie dostępny w różnych kolorach, szerokościach i gramaturze, a także o sprzedaż detaliczną regularnych tkanin odzieżowych z europejskiej produkcji. Ponadto zajmujemy się również realizacją zamówień tkanin na podstawie przedstawionych przez Państwa próbek tkanin. Nasza firma zlokalizowana jest w Dąbrówce pod Poznaniem.
http://patian.pl
TKANINY REKLAMOWE - TKANINY DO DRUKU - TKANINY WODOODPORNE - TKANINY NA PAWILONY - TKANINY NA PARASOLE - DRUK SUBLIMACYJNY SOLVENTOWY
Zajmujemy się importem, eksportem oraz sprzedażą tkanin odbiorcom hurtowym oraz detalicznym. Oferujemy naszym klientom duży wybór tkanin w szerokiej gamie kolorystycznej. Wieloletnia współpraca z dostawcami tkanin pozwoliła nam nam osiągnąć najwyższą jakość sprowadzanych tkanin . Wszystkie tkaniny poddawane są badaniom w certyfikowanych laboratoriach w Polsce. Nasze tkaniny posiadają certyfikaty na zawartość ftalanów, pierwiastków ciężkich oraz certyfikat dla tkanin niepalnych wg niemieckiej normy B1.
http://www.tkaninypowlekane.pl
Podszewki polyester
Tkaniny powlekane oraz laminowane najnowszymi
Tkanina Beaver 33% bawe 67 %
Tkaniny powlekane oraz laminowane najnowszymi
Tkaniny na odzież
Tkaniny powlekane oraz laminowane najnowszymi
Tkaniny na odzież roboczą
Tkaniny powlekane oraz laminowane najnowszymi
Wysyłanie danych, proszę czekać...