SKLEPY
Hurtownia tkanin HALSZKA
Obecnie współpracujemy z producentami spełniającymi normy ISO-9001 w zakresie produkcji tkanin i dzianin oraz posiadającymi certyfikaty "Bezpieczny dla dziecka" i "Przyjazny dla człowieka" wydane przez Instytut Technik i Technologii Dziewiarskich "TRICOTEXTIL". A są to: FASTY - ANDROPOL, TEOFILÓW i wiele innych.
http://www.halszka.gdynia.pl
KUBIS Tomasz Kubicki
Zajmujemy się przede wszystkim importem i sprzedażą tkanin typu JEANS (bawełna 100% lub bawełna z lycrą, gramatura od 7 do 14 OZ ponad 80 dostępnych wzorów ) oraz tkaninami bawełnianymi. W naszej ofercie znajdują się tkaniny z regularnej produkcji a także stoki tkanin. Firmę KUBIS tworzy młody, kompetentny zespół pracowników starający się sprostać wymaganiom klienta.
http://www.kubis.pl
4YOU Group | Scotch&Soda, Frank Q, Oxmo, Park, Blend, Blendshe, DePuta Madre
4YOU group - oficjalny przedstawiciel na Polskę firm odzieżowych: Scotch&Soda, Frank Q, Oxmo, Park, Blend, Blendshe, DePuta Madre
http://www.4you.pl
Adidas - oficjalna strona marki w Polsce
Adidas AG – niemiecka firma produkująca obuwie i odzież sportową, założona w 1924 przez braci Dasslerów jako Bracia Dassler OHG. Legenda odzieży sportowej.
http://www.adidas.pl
United Colors of Benetton: ubrania, akcesoria i trendy mody
Oficjalna strona internetowa marki United Colors of Benetton: trendy mody, kampanie, kolekcje, filmy i wiele innych. Nowa Wiosna Lato. Najmodniejsze tkaniny i kreacje.
http://www.benetton.com
Grupa Bialcon - Najnowsze Kolekcje
Modne płaszcze i sukienki Bialcon, to przykład ekskluzywnej mody i trendów na jesień zima. Marka tak popularna jak marka Solar.
http://odziez.bialcon.pl
Big Star - Oficjalna Strona
Big Star - Oficjalna Strona. Najnowsze kolekcje na sezon 2013. Dobra moda i wygoda - zapraszamy.
http://www.bigstar.pl
BLACKY DRESS - OFICJALNA STRONA
Blacky Dress Moda damska do zamówienia w sklepie internetowym Dobra Moda. W naszej wspaniałej ofercie Blacky Dress Moda damska znajdą Państwo ...
http://www.blackydress.de
BYTOM - współczesne męskie krawiectwo
BYTOM - kolekcja formalnej mody męskiej. Nasi Krawcy od lat rozwijają swoją umiejętność szycia garniturów męskich. Z sezonu na sezon adaptują nowe trendy i technologie w produkcji. Połączenie tych umiejętności pozwala im na tworzenie najlepszych jakościowo i stylowo ubrań. Projektanci obserwują zachodzące zmiany w modzie, czego rezultatem są przygotowywane przez nas kolekcje, ale to wysokiej klasy krawiectwo odróżnia nas na tle innych. Solidny warsztat, długie lata praktyki naszych krawców pozwalają uzyskać produkty zadowalające najbardziej wyrafinowane gusty.
http://bytom.com.pl
Bielizna Chantelle - partnerski sklep internetowy - sklep.chantelle.com.pl
Chantelle - partnerski sklep internetowy. Darmowa przesyłka. Pełna kolekcja ekskluzywnej bielizny francuskiej.
http://www.chantelle.pl
...
Plusz - dzianina futerkowa
Dzianina futerkowa - plusz do produkcji pluszaków,
skup tkanin
Skupujemy tkaniny z likwidacji szwalni, hurtowni,
Tanie Tkaniny Outlet
Tanie Tkaniny Outlet to sklep i hurtownia. Oferujemy
Nasza hurtownia tkanin
Nikatex - hurtownia tkanin, będąca liderem w swojej
Wysyłanie danych, proszę czekać...