+48 508 163 650
redakcja@tkaniny.pl
 • Witamy w największym portalu informacyjnym poświęconym branży tekstylnej. U nas znajdziesz, producentów tkanin, sklepy odzieżowe oraz ogłoszenia drobne związane ze sprzedażą / skupem tkanin. Tkaniny, tkaniny dekoracyjne, tkaniny odzieżowe, tkaniny meblowe, tekstylia, dzianiny przemysłowe, odzież damska, odzież męska, odzież młodzieżowa. Zapraszamy

O Serwisie

Właścicielem portalu www.tkaniny.pl jest:

NAWTEX Joanna Nawrot
Borów 19
28-300 Jędrzejów
NIP: 656-233-72-68

 

REGULAMIN i CENNIK SPRZEDAŻY REKLAM I OGŁOSZEŃ

Zamieszczanie reklam i ogłoszeń dokonywane jest w oparciu o niniejszy regulamin.

Zlecenie publikacji ogłoszenia lub reklamy jest równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.

 1. Regulamin określa zasady zamieszczania reklam i ogłoszeń w portalu www.tkaniny.pl
 2. Ogłoszenia drobne i reklamy firm i sklepów są przyjmowane od klientów serwisu za pomocą formularza w zakładce dodaj ofertę .
 3. Za treść zamieszczonych ogłoszeń lub reklam odpowiada klient serwisu.
 4. Wydawca nie przyjmuje zleceń na ogłoszenia:
  • naruszającej obyczaje, godność człowieka, uczucia religijne, przekonania polityczne, zawierającej elementy dyskryminacji rasowej, naruszającej dobre imię osób trzecich, zwodniczych, oszukańczych, nieprawdziwych np. ogłoszeń nakłaniających do udziału w grach towarzyskich typu „wianuszek szczęścia” lub anonimowych ogłoszeń obiecujących znaczne profity,
  • dotyczących sprzedaży towarów i usług, których sprzedaż jest zakazana przez polskie prawo, a w szczególności: broni, amunicji, narkotyków, środków odurzających oraz nielegalnego oprogramowania,
  • dotyczących handlu narządami ludzkimi, zabiegów usuwania ciąży,
  • reklam leków, środków farmaceutycznych i materiałów medycznych kierowanych do dzieci i dorosłych, wydawanych z przepisu lekarza,
  • o charakterze towarzyskim z podtekstem erotycznym,
  • których zamieszczenie zgodnie z wymogami prawnymi, uwarunkowane jest dostarczeniem dowodu osobistego, zezwolenia na działalność gospodarczą lub innego dokumentu koniecznego do potwierdzenia wiarygodności zleceniodawcy.
 5. Wydawca zastrzega sobie prawo odmowy przyjęcia lub odmowy dalszej publikacji ogłoszenia lub reklamy bez podania przyczyny, szczególnie jeżeli ich treść lub forma jest sprzeczna z działalnością portlu.
 6. Wydawca przyjmuje przez Internet ogłoszenia i reklamy, które zostały zlecone i opłacone zgodnie z obowiązującymi terminami przyjmowania reklam i ogłoszeń oraz wymaganiami technicznymi.
 7. Wydawca zastrzega sobie prawo dokonania koniecznych zmian stylistycznych, gramatycznych i ortograficznych w treści ogłoszeń.
 8. Klient serwisu płaci za ogłoszenie lub reklamę na podstawie cenników zamieszczonych w podstronach portalu (linki do cenników) producenci
  sklepy
  ogłoszenia.
 9. Wydawca przyjmuje płatności przelewem na konto firmy lub za pośrednictwem serwisu www.dotpay.pl.
 10. Reklamacje należy zgłaszać pisemnie do 7 dni roboczych od publikacji pierwszej błędnej emisji, na adres: redakcja@tkaniny.pl, niedotrzymanie terminu zgłoszenia powoduje utratę przez zleceniodawcę prawa do reklamacji ogłoszenia lub reklamy.
 11. W przypadku uznania reklamacji Wydawca zobowiązany jest do zamieszczenia prawidłowego ogłoszenia/reklamy w analogicznym jak na zleceniu formacie, miejscu i wydaniu lub zwrotu gotówki na konto bankowe podane przez Klienta.
 12. Administratorem danych osobowych jest Wydawca  NAWTEX Joanna Nawrot, 28-300 Jędrzejów, Borów 19, który dokonuje przetwarzania danych osobowych Zleceniodawców zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (t. jedn. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 z późniejszymi zmianami). Dane osobowe klienta serwisu uzyskiwane w procesie rejestracyjno-sprzedażowym służą wyłącznie do celów weryfikacyjnych.
 13. Administrator oświadcza, że dane osobowe klientów serwisu nie będą przekazywane osobom trzecim, wyłączając podmioty upoważnione z mocy obowiązującego prawa.
 14. Klient serwisu wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w zakresie określonym w punktach powyższych.

Ogłoszenia

Tiul i koronki

Witam W swojej ofercie mamy kilkadziesiąt rodzai

Kupię Tkaniny Dzianiny

Kupię Tkaniny Dzianiny Stoki Odbieram własnym

tkaniny na kilogramy

Sprzedam 40 ton tkanin i dzianin w mixie. Szczególy na

Sprzedam jeans

Sprzedam stok tkanin jeansowych (ok.4000 mb),