+48 508 163 650
redakcja@tkaniny.pl
  • Witamy w największym portalu informacyjnym poświęconym branży tekstylnej. U nas znajdziesz, producentów tkanin, sklepy odzieżowe oraz ogłoszenia drobne związane ze sprzedażą / skupem tkanin. Tkaniny, tkaniny dekoracyjne, tkaniny odzieżowe, tkaniny meblowe, tekstylia, dzianiny przemysłowe, odzież damska, odzież męska, odzież młodzieżowa. Zapraszamy

PRODUCENCI

ABET sp. j. M. Banaszewski, K. Tutak
Producent lamówek, wypustek, makaronów, gurtów spodniowych i innych wyrobów z materiałów ciętych po skosie, na wprost, poprzecznie, z zatopieniem brzegów.
http://www.abet.com.pl
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Vikom
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe VIKOM jest istniejącą od roku 1995 r. firmą prywatną. Siedziba firmy znajduje się w Ostrzeszowie przy ulicy Kolejowej 50 i 52 z ciągle rozwijaną bazą biurowo - magazynową. Od 1997 nasza firma zajęła się handlem tkaninami. Głównym profilem działalności stał się import i export tkanin i dzianin z obszaru Unii Europejskiej i Azji, konfekcjonowanie tych wyrobów oraz sprzedaż na rynek krajowy i rynki zagraniczne.
http://www.vikom.pl
BAMID s.c. Producent dzianin
Produkujemy wysokiej jakości dzianiny bawełniane oraz mieszanki. Dzianiny dresowe oraz Single Jersey w różnych gramaturach. W ofercie: -Dzianiny dresowe drapane, -Dzianiny dresowe niedrapane - pętelki, -Single Jersey -Dzianiny drukowane -Dzianiny wg.koloru klienta -Ściągacze
http://www.bamid.pl
Matimpex
Matimpex to rodzinna firma z długoletnią tradycją, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Dbałość o detale, przywiązanie do pracy i pasje sprawiły, że dziś jesteśmy jedną z największych hurtowni tkanin w kraju, która współpracuje z firmami z różnych zakątków świata. Specjalizujemy się w bezpośrednim imporcie tkanin z najlepszych fabryk Europy i Azji, z takich krajów jak Chiny, Rosja, Litwa, Tadżykistan i Turkmenistan. Stale się rozwijamy, nie boimy się wyzwań i jesteśmy otwarci na nowe propozycje współpracy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment tkanin w różnorodnej gamie kolorystycznej oraz w różnych gramaturach. W naszej ofercie posiadamy: -Podszewkę poliestrową TORAY, -Podszewkę lycrowaną, -Podszewkę acetatową, -Satynę, -Surówkę bawełnianą (od 120 do 160 g/m2), -Drelichy (od 200 do 300 g/m2), -Policotton, -Bawełny barwione, -Flanelę, -Tkaniny na ścierki kuchenne (splot waflowy), -Tkaniny pościelowe, -Tkaniny specjalistyczne (do materacy szpitalnych), -Ręczniki bawełniane. Zainteresowała Państwa nasza oferta? A może potrzebują Państwo czegoś, czego w niej nie ma? Inny kolor tkaniny? Inny wzór lub zupełnie inny materiał? Chętnie spełniamy dodatkowe życzenia naszych Klientów. Nasze hurtownie mieszczą się w Łodzi przy ulicy Brukowej 11 oraz w Markach k/Warszawy. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach 8:30 - 16:00 bądź mailowego.
http://matimpex.com.pl

Ogłoszenia

Tkanina obiciowa

Mam na sprzedaż tkaninę obiciową w kolorze

Tkanina obiciowa

Mam na sprzedaż tkaninę obiciową w kolorze szarym,

Tkanina obiciowa

Mam na sprzedaż tkaninę obiciową w kolorze czarnym,